Zobacz nasze AukcjeProjekty technologiczne kuchnii

Zamów bezpłatny katalog

lub pobierz w formie pdf

Mobilne i łatwe
systemy POS

Dowiedz się więcej

Krajalnice do wędlin

Aktywne filtry

Gastro Centrum to nowoczesna hurtownia gastronomiczna działająca na polskim rynku od wielu lat. Do szerokiej oferty firmy należą m.in. akcesoria do wędlin, niezbędne w każdym punkcie gastronomicznym. Jeżeli planują Państwo kupić sprzęt taki jak krajalnica do wędlin, gorąco zachęcamy do przejrzenia asortymentu, a następnie do zakupów.

Niezawodna krajalnica do wędlin

Krajalnice do wędlin to element wyposażenia gastronomicznego, bez którego trudno sobie wyobrazić sprawną obsługę klientów. Przyspieszają (automatyzują) krojenie, a jednocześnie zapewniają estetyczny wygląd podawanych produktów. Przy użyciu krajalnicy można błyskawicznie porcjować wędliny, uzyskując identyczne plastry. Wykorzystanie urządzenia umożliwia oszczędne, perfekcyjne plastrowanie. Zwiększa efektywność pracowników działów mięsnych w supermarketach czy ekspedientów sklepów spożywczych.

Każda dostępna w katalogu krajalnica do wędlin doskonale sprawdza się w restauracjach, gdzie liczy się szybkość serwowania gościom potraw. Oprócz tego to nieodzowny sprzęt w firmach cateringowych oraz na przyjęciach, gdzie personel musi obsługiwać dużą liczbę osób w tym samym czasie.

Funkcjonalne krajalnice do wędlin

Ponieważ krajalnice cieszą się dużym zainteresowaniem osób korzystających z usług hurtowni, przyłożyliśmy starań, aby w ofercie znalazły się różne modele. Dzięki temu każdy kupujący znajdzie urządzenie, które spełnia jego oczekiwania w stu procentach. Między innymi mamy krajalnice do szybkiego plasterkowania wyposażone w kilka trybów. Mogą Państwo zamówić u nas wariant z regulacją grubości plasterków (np. od 0 do 12 mm). To wielozadaniowa krajalnica do wędlin, często wybierana przez klientów. Mając ją pod ręką, nawet niedoświadczony człowiek bez trudu poradzi sobie z porcjowaniem surowej polędwicy, salami, długo dojrzewających szynek czy bekonu. Z łatwością pokroi wołowinę na zrazy albo steki, a także będzie w stanie sprawnie przygotować tradycyjną włoską przystawkę – carpaccio.

Dysponujemy wersjami krajalnic z nożami o różnej średnicy. Nasze sprzęty mają ergonomiczne uchwyty oraz mnóstwo innych funkcji przydatnych w codziennym użytkowaniu. Możemy zaproponować klientom modele z wbudowanymi ostrzałkami, bezpieczną osłoną na nóż oraz z mechanizmem blokującym. Sprzedajemy krajalnice półautomatyczne z panelem sterowania, który pozwala na wybór jednej z kilku prędkości przesuwu stołu oraz długości skoku stołu. Mamy rozwiązania z zabezpieczonym metalową pokrywą silnikiem, który jest chłodzony powietrzem. Nasze przyrządy są łatwe w demontażu, a co za tym idzie – bezproblemowe w czyszczeniu. To zaledwie ułamek wyposażenia, które wchodzi do asortymentu hurtowni.

Krajalnica niezbędna w każdym domu

Do oferty Gastro Centrum należą zaawansowane krajalnice do wędlin, polecane właścicielom stoisk garmażeryjnych oraz sklepów mięsnych i spożywczych. Zdają egzamin przy masowej sprzedaży wędlin, optymalizując obsługę klienta. Przygotowaliśmy też szereg atrakcyjnych propozycji dla konsumentów poszukujących sprzętu do domowego użytku. Zainteresowani znajdą u nas mnóstwo modeli, które mogą służyć jako wsparcie przy codziennym przyrządzaniu posiłków. Ułatwiają porcjowanie m.in. schabu, polędwicy czy szynki, zmieniając wyroby w równe, cieniutkie plasterki idealne na kanapki.

Dla wielu osób krajalnica do wędlin to znaczące ułatwienie w kuchni nie tylko dlatego, że pomaga w plastrowaniu. Doceniają ją szczególnie rodziny preferujące większe zakupy spożywcze. W ich przypadku ekonomicznym rozwiązaniem jest zamawianie mięs czy wędlin w kawałkach, aby jak najdłużej zachowały świeżość. Posiadanie własnej krajalnicy pozwala na rezygnację z samodzielnego krojenia produktów i skracania tym samym okresu ich przydatności do spożycia.

Jeżeli chcą Państwo kupić sprzęt, taki jak nowoczesna krajalnica do wędlin, w asortymencie z pewnością znajdzie się niejeden odpowiedni model. Należą do niego również warianty do plasterkowania sera, warzyw czy owoców. Ponadto sprzedajemy krajalnice stołowe oraz wolnostojące do pieczywa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą proponowanych krajalnic. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.