Zobacz nasze AukcjeZamów bezpłatny katalog

lub pobierz w formie pdf

Frytkownice gastronomiczne

Aktywne filtry

Frytownica PETIT

    Wyprzedaż!

  • Frytkownice gastronomiczne

Frytownica PETIT

Cena:

223,60 zł netto -30% 156,52 zł NETTO 192,52 zł brutto
Frytownica MINI II
  • Frytkownice elektryczne

Frytownica MINI II

Cena:

301,00 zł netto -30% 210,70 zł NETTO 259,16 zł brutto
Frytownica 3 l
  • Frytkownice gastronomiczne

Frytownica 3 l

Cena:

224,40 zł NETTO 276,01 zł brutto
Frytownica 5 l
  • Frytkownice gastronomiczne

Frytownica 5 l

Cena:

263,12 zł NETTO 323,64 zł brutto

Nowoczesne frytkownice do gastronomii

Odpowiednio upieczone frytki na głębokim tłuszczu, kurczak, a może ryba z chrupiącą panierką na talerzu to spełnienie marzeń wielu miłośników smażonych dań. Jednak aby te potrawy smakowały wyśmienicie, powinny zostać przygotowane w odpowiednich warunkach. Pomogą w tym nowoczesne frytownice gastronomiczne wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, posiadające innowacyjne systemy obróbki termicznej.

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno gazowe, jak i elektryczne frytkownice pochodzące od najlepszych producentów tego typu urządzeń. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii do produkcji frytkownic przygotowywanie posiłków odbywa się w sposób szybki, prosty i bezpieczny.

Każda dostępna u nas frytkownica gastronomiczna wykonana została ze stali szlachetnej i ma łatwo zmywalną powłokę, pozwalającą zachować ponadprzeciętną czystość i higienę podczas przyrządzania potraw. To, co wyróżnia oferowane przez nas frytkownice, to solidna konstrukcja umożliwiająca długotrwałe ich użytkowanie przez wiele lat.