Zobacz nasze AukcjeZamów bezpłatny katalog

lub pobierz w formie pdf

Piece do pizzy

Aktywne filtry

  • Piece do pizzy

Piec do pizzy ST415

Cena:

1 625,00 zł netto -20% 1 300,00 zł NETTO 1 599,00 zł brutto
Piec do piz. NT 921
  • Piece do pizzy

Piec do piz. NT 921

Cena:

8 853,00 zł netto -20% 7 082,40 zł NETTO 8 711,35 zł brutto
Piec do pizzy NT 901
  • Piece do pizzy

Piec do pizzy NT 901

Cena:

5 314,00 zł netto -20% 4 251,20 zł NETTO 5 228,98 zł brutto
Piec do pizzy NT 501
  • Piece do pizzy

Piec do pizzy NT 501

Cena:

3 794,00 zł netto -20% 3 035,20 zł NETTO 3 733,30 zł brutto
Piec do piz. NT621
  • Piece do pizzy

Piec do piz. NT621

Cena:

4 634,00 zł netto -20% 3 707,20 zł NETTO 4 559,86 zł brutto

Kwintesencja smaku włoskiej kuchni w polskim piecu

Polacy uwielbiają śródziemnomorską kuchnię. Szczególnie kochają chodzić do klimatycznych, estetycznie urządzonych knajpek, aby w spokoju rozkoszować się smakiem pysznych dań. Jedną z najpopularniejszych w naszym kraju jest kuchnia włoska – z ravioli i spaghetti na czele. Żadne potrawy nigdy nie dorównają jednak tej prawdziwiej, wyśmienitej pizzy! Chcieliby Państwo przy jej pomocy przyciągnąć nowych klientów do swojego lokalu? A może zamówień wciąż przybywa i przyda się  nowe urządzenie, które pomoże szybciej przyrządzić ulubione włoskie potrawy? W obu przypadkach warto pomyśleć o zakupie niezbędnego wyposażenia i sprawdzić nasze profesjonalne piece do pizzy.

Tego rodzaju sprzęt sprawdzi się w każdej kuchni. Nie muszą Państwo być właścicielami akurat włoskiej restauracji czy knajpki, żeby móc serwować pyszną, oryginalną pizzę. Nasza oferta jest bardzo bogata i różnorodna. Posiadamy wiele rozmiarów i typów profesjonalnych pieców oraz piecyków do pizzy, które okażą się odpowiednie nawet do mniejszych punktów gastronomicznych. Proponujemy np. wykonane ze stali nierdzewnej niewielkie urządzenia z jedną szufladą, jak również małe piece z promiennikami kwarcowymi podczerwieni (idealne także do naleśników i ciast). Na potrzeby swojego lokalu mogą Państwo wybrać ponadto większe urządzenia jedno- lub dwukomorowe. Do tego bardzo prosto się je obsługuje. W piecach do pizzy elektrycznych znajduje się wszystko, czego potrzeba, aby zachwycić tą popularną potrawą nawet najbardziej wybrednych klientów. Co więcej, w jednym z pieców do pizzy można upiec nawet dwanaście pizz jednocześnie! W ofercie posiadamy ponadto dodatkowe elementy, takie jak podstawy pod piece i płyty utrzymujące.

Elektryczny piec do pizzy - funkcjonalność i prostota w jednym

Jeśli prowadzą Państwo restaurację bądź inny punkt gastronomiczny i chcieliby Państwo zachwycić gości podawanymi daniami, warto wybrać jeden z naszych pieców do pizzy elektrycznych. W naszej ofercie można znaleźć bardzo wiele tego typu peców. Zalecamy dokładne zapoznanie się ze specyfikacją poszczególnych urządzeń, aby udało się wybrać model odpowiadający potrzebom w 100 procentach. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalny piec do pizzy jedno- lub dwupoziomowy, dlatego z łatwością uda się wybrać właściwy sprzęt, niezależnie od wielkości i powierzchni użytkowej lokalu. Druga propozycja zagwarantuje niezwykłą łatwość pieczenia dwóch pizz jednocześnie, dlatego świetnie sprawdzi się w restauracji z dużą liczbą zamówień. Każde z dostępnych urządzeń zostało wyposażone w odpowiednie funkcje pieczenia, które można wykorzystać w prosty i praktyczny sposób. 

Dbamy o funkcjonalność naszych profesjonalnych pieców do pizzy

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką, wręcz perfekcyjną metodą wykonania oraz najwyższą jakością materiałów użytych do produkcji pieca. Jeśli potrzebują Państwo porady w kwestii wyboru odpowiedniego modelu, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów oraz doradzić im w najlepszy możliwy sposób. Chcemy, aby mieli Państwo możliwość cieszenia się z produktu przez długie lata.

Serdecznie zapraszamy do poznania oferty wszystkich pieców do pizzy oraz do realizacji zamówienia.