Szafa mroźnicza 547 l - GGv 5810

Indeks:
GGv 5810
Marka:
Liebherr

8 990,25 zł Brutto

7 309,15 zł netto

10 576,77 zł Zniżka 15%

Szczegółowe informacje

Dane techniczne

Wymiary wewnętrzne:
610x500x1395 mm
Waga:
119
Zasilanie:
220-240 V
Klasa klimatyczna:
5
Izolacja:
70-70 mm,
Wymiary zewnętrzne:
747x791x2064 mm
Materiał wewnątrz:
tworzywo sztuczne w kolorze białym,
Czynnik chłodniczy:
R 290
Rodzaj sterowania:
sterowanie elektroniczne,
Zamek:
w wyposażeniu,
Metoda odszraniania:
odszranianie automatyczne,
Układ chłodzenia:
dynamiczny,
Pojemność bruttopojemność użytkowa:
556/377 l
Wskaźnik temperatury:
zewnętrzny cyfrowy,
Moc znamionowa:
3,0 A/ 400 W
Materiał drzwi:
stal,
Drzwi samoczynnie zamykane:
tak,
Regulowane półki:
5
Euronorm:
600x400 mm
Zużycie energii w ciągu h:
3,701 kWh / 24h
Wysokość nóżek:
150-180 mm,
Awaria:
sygnał ostrzegawczy
Materiał półek:
ruszty metalizowane, powlekane proszkowo,
Gastronorm:
530x325 mm
Maksymalne obciążenie półek:
60 kg,
Uchwyt:
ergonomiczny uchwyt drążkowy,
Materiał obudowykolor:
stal/biały,
Poziom szumu re pW:
55 dB(A)
Kierunek otwierania drzwi:
prawe przestawne,

Opis produktu

Chłodzenie powietrzem obiegowym

Bardzo wydajne wentylatory szybko schładzają świeżo włożone produkty i utrzymują stałą temperaturę w całym wnętrzu.

Wydajny system chłodzenia

Od dziesięcioleci firma Liebherr zdobywa doświadczenie i prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie chłodzenia, co stanowi gwarancję najwyższej jakości urządzeń chłodniczych. Dzięki stosowaniu wyłącznie najwyższej klasy kompresorów, kondensatorów, parowników i innych elementów układu chłodzenia firma Liebherr tworzy energooszczędne urządzenia generujące niskie koszty eksploatacji.

Nóżki z regulacją wysokości

W miejscach, gdzie utrzymanie higieny jest kluczowe, regulowane nóżki poziomujące umożliwiają zachowanie prześwitu pomiędzy urządzeniem a podłogą, a tym samym ułatwiają jej sprzątanie.

Technologia NoFrost

Koniec z rozmrażaniem: technologia NoFrost firmy Liebherr zapewnia wysokie parametry mrożenia w profesjonalnym wydaniu, co przekłada się na świeżość na dłużej. Obieg zimnego powietrza mrozi żywność i usuwa wilgoć. Dzięki temu lód nie osadza się ani w zamrażarce, ani na produktach.

Linia SwingLine

Za sprawą swojego stylowego kształtu urządzenia z linii SwingLine to wybór numer jeden dla tych, którzy szukają wzorowego designu i najlepszych parametrów technicznych. Atrakcyjne i eleganckie kształty urządzeń Liebherr idealnie dopełnią każde środowisko profesjonalne. Drzwi urządzeń z linii SwingLine są ergonomiczne, łatwe w czyszczeniu i wygodne w otwieraniu dzięki uchwytowi wbudowanemu na całej długości drzwi.

Alarm temperatury

Wbudowany alarm temperatury informuje o odchyleniach powyżej lub poniżej progu alarmowego, wykorzystując sygnały akustyczne i wizualne, co pozwala zadbać o maksymalne bezpieczeństwo przechowywanych produktów.

Czynniki chłodnicze R600a i R290 są przyjazne środowisku – mają minimalny wpływ na efekt cieplarniany i nie niszczą warstwy ozonowej. Dlatego niemal całkowicie zastąpiły te, które były używane wcześniej (R134a i R404a). We wszystkich przykasowych zamrażarkach skrzyniowych Liebherr stosuje czynnik chłodniczy R600a lub R290. Dzięki temu urządzenia są niesłychanie energooszczędne, charakteryzują się niską emisją dwutlenku węgla i wyjątkową trwałością.

Fabrycznie w urządzeniach Liebherr drzwi są zamontowane po prawej stronie. Możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi umożliwia dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i konfiguracji pomieszczenia.