Filtry

Cena

55,00 zł - 8 300,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Moc (kW)

1 - 2

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Blendery

Aktywne filtry

Profesjonalne blendery gastronomiczne

Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości miksery gastronomiczne. Każdy profesjonalny blender został wykonany z wytrzymałych, w pełni solidnych materiałów i komponentów, zapewniających wyjątkową funkcjonalność oraz długą żywotność urządzenia. Trwałe tworzywo jest odporne na wahania temperatur. Mikser bez przeszkód może być myty w zmywarce. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć zarówno blender ręczny gastronomiczny, jak i modele elektryczne. Wszystkie elementy urządzenia, które mają kontakt z żywnością, są wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Sprzęt jest wyjątkowo higieniczny i łatwy w utrzymaniu czystości, a także bezpieczny w użytkowaniu.

Każdy dostępny blender gastronomiczny jest wyposażony w pojemnik z podziałką pozwalającą na pełną kontrolę nad ilością dodawanych składników i otrzymanego płynu czy musu. Modele posiadają różne opcje i udogodnienia, takie jak m.in. funkcja „Pulse”, Timer kilkudziesięciosekundowy czy też możliwość ustawienia różnych prędkości i zaprogramowania do 30 przepisów. Są wyposażone w specjalne uchwyty, umożliwiające wygodne i bezpieczne przenoszenie oraz obsługę sprzętu, a także pokrywy redukujące poziom hałasu. Urządzenia są bardzo wydajne – w zależności od modelu, są w stanie wytworzyć bez trudu do ponad 100 drinków na dobę. Dostępne są u nas maszyny o różnej mocy (nawet do 3000 W) i obrotach silnika (aż do 16000 obrotów/minutę). Niektóre są wyposażone w silnik bezszczotkowy, co zapewnia dłuższą eksploatację miksera.

W asortymencie posiadamy także wielofunkcyjne blendery-roboty barmańskie, które oprócz funkcji miksowania i blendowania, posiadają też wbudowany shaker, kruszarkę do lodu czy wyciskarkę z dźwignią. Każdy z elementów i funkcji urządzenia posiada oddzielne sterowanie.

Blender kielichowy gastronomiczny – zastosowanie

W ofercie są dostępne profesjonalne blendery do różnego rodzaju punktów gastronomicznych. Nasze urządzenia znajdą zastosowanie w restauracjach (w tym restauracjach typu fast food), barach, kawiarniach, coctail barach i klubach, a także w hotelach, pensjonatach, przedszkolach, szkołach czy instytucjach żywienia zbiorowego. Sprawdzą się również jako sprzęty do użytku domowego.

Wysokiej klasy blender profesjonalny służy do wygodnego i szybkiego kruszenia lodu, rozdrabniania świeżych owoców i warzyw, a także mieszania doskonałych, orzeźwiających napojów. W kielichowym mikserze można bez trudu zmiksować składniki na pyszną zupę-krem, mus owocowy, drink na bazie lodów, koktajl, innego rodzaju deser czy napój typu smoothie. Profesjonalny blender gastronomiczny sprawdzi się także w wytworzeniu salsy, dressingów, sosów, napojów mlecznych i mrożonych (w tym również kawy) oraz innych produktów i potraw.

Każdy blender profesjonalny dostępny w naszej ofercie jest nowy, nieużywany i fabrycznie zapakowany przez producenta.  Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę pod wskazany adres, a także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego produktu.