Filtry

Cena

485,00 zł - 25 900,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Moc (kW)

1 - 30

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Elektryczne

Aktywne filtry

Płyty grzewcze elektryczne

Nowoczesna płyta grzewcza elektryczna to sprzęt, który pozwala na przyrządzanie wyśmienitych dań przy optymalnym zużyciu energii. Na jednej płycie w tym samym czasie można przygotowywać różne typy potraw – mięso, począwszy od kiełbas, przez wołowinę, drób i karkówkę, po ryby i inne owoce morza, pieczywo, warzywa oraz owoce. Grillowanie z użyciem płyt grillowych pozwala cieszyć się daniami z rusztu nie tylko w sezonie letnim, ale również przez cały rok. Urządzenia, dzięki swojej prostocie działania, w połączeniu z funkcjonalnością i wygodą obsługi, stanowią idealną opcję w przypadku działalności gastronomicznej oraz domowej alternatywy dla kuchenki.

Ciekawym rozwiązaniem może być także patelnia grillowa elektryczna oraz równie sprawne urządzenie o podobnych cechach – grill elektryczny gastronomiczny. Przyrządy te najczęściej wyposażone są w termostat lub system elektronicznego sterowania, służący do utrzymywania stałej temperatury dla optymalnej obróbki żywności. Modele posiadają także specjalne kieszenie lub konstrukcję pozwalającą na bezpieczne i wygodne przechylanie sprzętu w celu zlania zużytego oleju. Alternatywą dla urządzeń elektrycznych są gazowe grille gastronomiczne. Mogą one być podłączone do gazu propan/butan lub gazu ziemnego. W przypadku takiego rozwiązania, należy pamiętać o dostarczeniu bezpiecznego i szczelnego doprowadzenia gazu.

Płyta grillowa elektryczna - zalety

Płyty grillowe umożliwiają przygotowanie smacznych i zdrowych potraw, z obniżoną zawartością tłuszczu. Są to urządzenia proste w obsłudze, a ich konstrukcja i zasada działania zapewnia przyrządzenie potraw najwyższej jakości na czas i bez zbędnych komplikacji. Płyty grillowe wyróżniają się bardzo wysoką mocą i świetną wydajnością. Co więcej zastosowanie najnowszych technologii umożliwia niski pobór energii elektrycznej. Większość płyt została wyprodukowana ze stali szlachetnej, czyli materiału odpowiedniego do przygotowywania żywności i wyjątkowo łatwego w czyszczeniu.