Zobacz nasze AukcjeProjekty technologiczne kuchnii

Zamów bezpłatny katalog

lub pobierz w formie pdf

Zmywarki gastronomiczne

Aktywne filtry

Zmywarki i wyparzarki gastronomiczne 

Hurtownia Gastro Centrum to miejsce, w którym zaopatrzą Państwo swoje obiekty w wysokiej klasy sprzęt gastronomiczny oraz chłodniczy. W naszej ofercie znajduje się między innymi profesjonalne wyposażenie zmywalni takie jak zmywarka przemysłowa do naczyń czy wyparzarka gastronomiczna. Te funkcjonalne urządzenia stanowią podstawę wyposażenia w restauracjach, kuchniach hotelowych, stołówkach i we wszelkiego rodzaju obiektach żywienia zbiorowego. Pozwalają w krótkim czasie dokładnie wymyć dużą ilość naczyń. Wbudowana w profesjonalne zmywarki gastronomiczne funkcja wyparzania pozwala dodatkowo przeprowadzić dezynfekcję termiczną czyszczonych naczyń, a poprzez aplikację środka do nabłyszczania przyspiesza się ich wysychanie, dzięki czemu szybciej są gotowe do ponownego użycia. Odpowiednio dobrana i użytkowana zmywarka przemysłowa znacząco usprawnia proces przygotowywania i serwowania posiłków. Rozległa i zróżnicowana oferta naszej hurtowni umożliwi Państwu znalezienie wyposażenia odpowiadającego potrzebom danego lokalu lub możliwościom metrażowym adaptowanego pomieszczenia.

Zmywarki gastronomiczne w rozległym asortymencie

W ofercie naszej hurtowni zmywarka gastronomiczna dostępna jest w wielu wariantach. Znajdą Państwo między innymi zmywarki przemysłowe przystosowane do mycia szkła, sztućców i małych talerzy znajdujące zastosowanie w kawiarniach, barach czy koktajl barach. W sprzedaży posiadamy również uniwersalne zmywarki profesjonalne, przystosowane do zmywania szkła, sztućców, talerzy oraz pojemników GN 1/1. Przy aranżacji zmywalni w restauracji, stołówce czy innym obiekcie gastronomicznym dogodnym rozwiązaniem okazuje się także zmywarka z wyparzarką przeznaczona do zmywania i wyparzania garnków oraz tac. W ofercie Gastro Centrum nie zabrakło też zmywarek gastronomicznych do filiżanek, niezastąpionych w kafejkach, barach, herbaciarniach oraz innych lokalach podobnego typu. Bez względu na to, czy interesuje Państwa ergonomiczna zmywarko wyparzarka gastronomiczna ładowana od przodu, zmywarka tunelowa czy wygodna w użytkowaniu zmywarka kapturkowa, w naszej hurtowni znajdą Państwo urządzenia wysokiej klasy. Oferujemy wyłącznie sprzęt zmywający renomowanych marek, cenionych za funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Wśród dostępnych urządzeń znajdują się zmywarki przemysłowe do naczyń takich firm jak Asber, Fagor, Rm Gastro, RedFox  i wiele innych. Charakteryzują się one dużą wydajnością, są oszczędne, intuicyjne w obsłudze oraz zapewniają efektywną pracę.

Zmywarka gastronomiczna na miarę lokalu

Doskonale wiemy, jak istotne jest dopasowanie sprzętu zmywającego do potrzeb danego obiektu gastronomicznego, dlatego służymy naszym klientom profesjonalnym doradztwem. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat dostępnych urządzeń i pomogą wybrać odpowiednie zmywarki do restauracji, stołówek, kafejek czy innych obiektów, w których ważne jest szybkie, dokładne oraz niezawodne zmywanie. Poza funkcjonalnymi zmywarkami i wyparzarkami, w naszej ofercie kupujący znajdą również praktyczne akcesoria, takie jak pojemniki gastronomiczne, stabilne podstawy pod zmywarkę, kosze na naczynia i sztućce pasujące do sprzedawanych zmywarek. Aby zapewnić Państwu dogodne warunki konserwowania użytkowanego sprzętu, zadbaliśmy również o dostęp do części zamiennych do zmywarek gastronomicznych: pomp spustowych i dozowników płynów, a także do środków myjących oraz nabłyszczających naczynia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni Gastro Centrum i do realizowania zakupów.