Filtry

Cena

8 370,00 zł - 36 300,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Moc (kW)

8 - 11

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Zmywarki kapturowe

Aktywne filtry

Zmywarki kapturowe w profesjonalnej gastronomii

W sprawnie prosperującym lokalu gastronomicznym kluczową rolę odgrywa profesjonalnie wyposażone zaplecze wraz ze strefą zmywania. Dobrą inwestycją będzie w tym przypadku zmywarka kapturowa do naczyń, dzięki której utrzymanie kuchennych sprzętów w czystości stanie się znacznie prostsze. Zastosowanie zmywarek kapturowych jest bardzo szerokie – poza restauracjami, kawiarniami czy barami sprawdzą się w również w szkolnych, hotelowych oraz szpitalnych kuchniach lub w wielu innych obiektach, w których każdego dnia wykorzystuje się znaczną liczbę naczyń. Urządzenia te wyróżniają się dużą wydajnością, szybkością pracy, a dodatkowo pozwalają ograniczyć zużycie energii oraz wody. Dobre zmywarki kapturowe gastronomiczne z powodzeniem radzą sobie z czyszczeniem różnego typu naczyń, m.in. talerzy, kubków, filiżanek, sztućców, tac czy garnków. Jednocześnie gwarantują doskonałe rezultaty mycia, pozwalając na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny, a także spełnienie wymagań stawianych przez sanepid.

Zmywarki gastronomiczne kapturowe – jak wybrać?

W ofercie naszej hurtowni znajdują się różnego rodzaju zmywarki kapturowe, które dzięki odmiennym parametrom oraz funkcjom można łatwo dostosować do potrzeb konkretnej kuchni. Zmywarka kapturowa może mieć różne wymiary czy wagę, co pozwala na wybór modelu do mniejszej lub większej kuchni. Urządzenia sterowane są manualnie bądź elektronicznie, mają różną moc, inne zużycie wody na jeden cykl mycia, a także pozwalają na zastosowanie różnych programów. Wśród zmywarek kapturowych do naczyń znajdują się też te o odmiennej pojemności oraz mocy bojlera i wanny, a nawet wyposażone w dodatkowe, praktyczne funkcje – należą do nich np. wbudowany zmiękczacz wody, opcja wyparzania, rekuperacja, program samoczyszczenia lub automatycznego startu po zamknięciu drzwi.

Zmywarki kapturowe gastronomiczne spełnią potrzeby każdej kuchni, w której duża rotacja naczyń wymaga szybkiego, a przy tym dokładnego ich czyszczenia. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami dostępnymi w naszej ofercie i składania zamówień!