Filtry

Cena

55,00 zł - 100,00 zł

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Dezynfekcja powierzchni zmywalni

Aktywne filtry

Skuteczna dezynfekcja powierzchni

Lokale gastronomiczne oraz obiekty działające w branży spożywczej wymagają wyjątkowej staranności w kwestii utrzymania czystości i dokładnej dezynfekcji wszelkich akcesoriów wraz z otoczeniem, w którym wykonywane są prace związane z przygotowywaniem żywności. Do tego celu służą specjalne środki do dezynfekcji w gastronomii, które oprócz tego, że czyszczą wybrane powierzchnie, to równocześnie niszczą wirusy oraz wykazują działanie bakteriobójcze, a także drożdżakobójcze. Tylko profesjonalny płyn dezynfekujący do powierzchni i urządzeń da pewność całkowitej eliminacji drobnoustrojów, przy zachowaniu norm bezpieczeństwa przewidzianych dla przemysłu spożywczego.

Środki myjące i dezynfekujące stosowane w przemyśle spożywczym

Jeśli chodzi o zaopatrywanie przemysłu spożywczego w środki do dezynfekcji hurtownia jest najodpowiedniejszym miejscem, w którym można nabyć tego typu specyfiki w atrakcyjnych cenach i w dużych ekonomicznych opakowaniach. W naszym asortymencie znajdują się płynne koncentraty środków dezynfekcyjnych oraz myjąco-dezynfekcyjnych zapewniające nie tylko pełne odkażenie, ale również dokładne wyczyszczenie powierzchni lub urządzenia. Niektóre przeznaczone są do mycia manualnego, inne do kąpieli zanurzeniowej lub ultradźwiękowej. Ponadto większość z nich jest pozbawiona zapachu czy barwników.

Mycie i dezynfekcja w przemyśle spożywczym z zachowaniem standardów higienicznych

Wszędzie, gdzie mamy do czynienia z produkcją bądź obróbką żywności na masową skalę zachowanie najwyższych standardów higienicznych jest bezwzględnym wymogiem i koniecznością. Profesjonalne środki do dezynfekcji, które znajdują się w naszej ofercie, zapewniają zgodne z przepisami sanitarnymi utrzymanie czystości, a także likwidację groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów czy prątków gruźlicy. Stosowanie zgodnych z normami sanitarnymi specyfików zapewnia bezpieczne oraz odpowiedzialne prowadzenie działalności w branży spożywczej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i opisem poszczególnych produktów.