Filtry

Cena

15,00 zł - 1 280,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Garnki gastronomiczne

Aktywne filtry

Garnki gastronomiczne, które mamy w naszej ofercie, zapewnią możliwość różnorodnego gotowania potraw w Państwa restauracji, bez obaw o problemy z ich myciem czy przechowywaniem. Dbamy o to, by w naszym asortymencie znajdowały się tylko garnki najwyższej jakości, rekomendowane przez światowych szefów kuchni i dostarczane przez renomowanych producentów naczyń dla gastronomii.

Czym wyróżniają się nasze garnki gastronomiczne?

Garnki o różnej średnicy dna, z pasującą do nich pokrywką, to niezbędne naczynia w każdej gastronomii. Te, które znajdują się w naszym asortymencie, wyróżniają się prostym, cylindrycznym kształtem, który usprawnia wygodne gotowanie nawet w kilku dużych garnkach na jednej kuchence. Jednolity kształt garnków to również łatwiejsze mieszanie i nabieranie potraw, a także mycie. Solidne, grube dno umożliwia dłuższe utrzymywanie wysokiej temperatury w garnku i zapobiega uszkodzeniom w trakcie gotowania. Proste uchwyty nie nagrzewają się, dzięki czemu praca z tymi garnkami staje się prosta i bezpieczna. Ich przechowywanie, dzięki ujednoliconemu kształtowi, również nie stwarza problemów – wkładając jeden garnek w drugi można zaoszczędzić wiele miejsca w kuchni.

Szeroki wybór rozmiarów adekwatnych do potrzeb

Mamy pełen przekrój rozmiarów garnków, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie Państwu dopasować konkretny model do ilości i rodzaju gotowanej potrawy. Wybierając rozmiary, należy wziąć pod uwagę średnicę dna garnka oraz jego wysokość – to parametry składające się na całkowitą pojemność. Mamy w ofercie zarówno potężne garnki na kilkadziesiąt litrów, jak i te całkiem małe, wystarczające na zaledwie kilka porcji potrawy.

Z jakich materiałów wykonane są nasze garnki?

Głównym materiałem, którego używa się do produkcji profesjonalnych garnków gastronomicznych, jest stal nierdzewna. Gwarantuje ona doskonałe przewodzenie ciepła i utrzymywanie go, ale ma wiele innych zalet. Jest odporna na szorowanie, mycie w zmywarce, a także jest… długowieczna! Nawet po wielu latach użytkowania nie traci na jakości. Jedynym minusem garnków ze stali nierdzewnej może okazać się ich ciężar, który czasem przeszkadza przy intensywnej pracy w kuchni.

Mamy w ofercie także garnki aluminiowe – lekkie, ale o bardzo solidnej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania. Te garnki charakteryzują się błyskawicznym nagrzewaniem, ale nie należy ich myć w zmywarce. Posiadamy także nowoczesne garnki miedziane o właściwościach prozdrowotnych, te przeznaczone do gotowania muli wykonane z emaliowanej stali, czy termoizolacyjne.

Do czego najlepiej sprawdzą się nasze garnki gastronomiczne?

Każdy garnek z naszego sklepu ma odpowiednich rozmiarów pokrywę. Istnieje możliwość osobnego zakupu garnka lub samą pokrywę, jeśli właśnie tego elementu brakuje w Państwa kuchni. Można nawet dopasować do garnka pokrywę szklaną.

Nasze garnki przystosowane są do pracy na kuchenkach gazowych i indukcyjnych, choć niektórych z nich nie należy stosować na indukcji. Można je wykorzystywać do przygotowywania wszelkich zup, sosów, gulaszy, gotowania półproduktów i innych czynności kulinarnych, których w każdej kuchni jest bez liku. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego asortymentu i zaopatrywania swojego lokalu w garnki od najlepszych producentów!