Filtry

Cena

1 895,00 zł - 27 700,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Rozmiar GN

Moc (kW)

2 - 7

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Piece konwekcyjne

Aktywne filtry

Uniwersalne piece konwekcyjne

W sprzedaży posiadamy piece konwekcyjne i piekarniki, pochodzące od renomowanych marek. Dysponujemy również szerokim wyborem akcesoriów do tych urządzeń oraz wyposażeniem dodatkowym. Do wszystkich piekarników konwekcyjnych dołączamy wymagane dokumenty i certyfikaty potwierdzające wysokie parametry pracy oraz spełnienie aktualnych norm. Kupując u nas, zyskują Państwo pewność, że otrzymają bezpieczne, funkcjonalne i niezwykle wydajne piece konwekcyjne gastronomiczne, które okażą się niezastąpione w codziennej pracy.

Piec konwektorowy jest urządzeniem bardzo prostym w użytkowaniu. Ponadto łatwo utrzymać go w czystości przy pomocy dostępnych w naszym sklepie środków. Asortyment obejmuje również podstawy pod piece konwekcyjne wykonane z wytrzymałych materiałów.

Oferowane piece konwekcyjne różnią się mocą, rozmiarami, parametrami pracy oraz wyposażeniem dodatkowym. W ten sposób stworzyliśmy asortyment, który odpowiada na zróżnicowane potrzeby szerokiego grona klientów. Nieustannie wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty, dlatego zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu internetowego.

Funkcjonalne piece konwekcyjne gastronomiczne

Wykonanie obudowy i komory ze stali nierdzewnej sprawia, że piec konwekcyjny jest przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Posiadamy urządzenia pozwalające na oddzielne sterowanie dolną i górną półką, a także piekarniki z termoobiegiem. Piec konwektorowy może posiadać sterowanie elektroniczne bądź ręczne. Za dodatkową opłatą do wybranych modeli dołączamy opcjonalne tace piekarnicze albo GN 1/1 – 20.

Piec konwekcyjny elektryczny jest znakomitym rozwiązaniem do piekarni czy lokali gastronomicznych i handlowych, którym zależy na regularnym wypiekaniu smacznego pieczywa dla swoich klientów. Ze względu na niewielkie rozmiary oraz niskie koszty eksploatacji piec konwekcyjny gastronomiczny jest wyjątkowo opłacalną inwestycją.

Oferujemy na sprzedaż również piece konwekcyjno-parowe i wiele innych artykułów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Chętnie doradzimy w wyborze właściwego urządzenia.