Zobacz nasze AukcjeProjekty technologiczne kuchnii

Zamów bezpłatny katalog

lub pobierz w formie pdf

Szafy chłodnicze

Aktywne filtry

Gastro Centrum to hurtownia gastronomiczna oferująca klientom nowoczesne wyposażenie gastronomiczne oraz chłodnicze. Szeroki asortyment obejmuje m.in. szafy chłodnicze wykonane z najwyższej klasy materiałów. Posiadamy rozwiązania chłodnicze zabudowane oraz przeszklone. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami, a następnie do złożenia zamówienia.

Nowoczesne szafy chłodnicze

Szafa chłodnicza to urządzenie zasilane energią elektryczną, służące do przechowywania żywności oraz półproduktów w niższej temperaturze otoczenia. Każdy pracownik lokalu gastronomicznego wie, jak ważne jest odpowiednie przechowywane artykułów spożywczych, z których są przygotowywane posiłki dla klientów. Dlatego tylko sprawnie funkcjonująca nowoczesna chłodziarka zapewni bezpieczeństwo i świeżość przechowywanej w niej żywności.

Profesjonalne szafy chłodnicze gastronomiczne

W ofercie naszej hurtowni znajdują się funkcjonalne i nowoczesne szafy chłodnicze dostępne w rozmaitych wielkościach gabarytowych. Duże chłodziarki doskonale sprawdzą się w większych obiektach gastronomicznych, w stołówkach szkolnych, przedszkolach, szpitalach, restauracjach hotelowych oraz dużych centrach uzdrowiskowych. Natomiast małe przeszklone szafy chłodnicze idealne spełnią swoją funkcję w sklepach, podczas chłodzenia napojów, wędlin czy nabiału. Natomiast w kawiarniach witryny chłodnicze z oszklonymi drzwiami będą efektownie prezentowały desery oraz owoce zachowując ich świeżość i dobry smak. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym dostępne w naszym sklepie szafy chłodnicze gastronomiczne, zapewniają wysoki poziom chłodzenia przechowywanych produktów. Dzięki czemu nie zmieniają one konsystencji, koloru oraz nie tracą cennych wartości odżywczych.

Oszczędna i trwała szafa chłodnicza gastronomiczna

Dostępne w naszej hurtowni chłodziarki wyposażone są w system energooszczędny, dzięki niskiemu poborowi energii elektrycznej Państwa lokal zaoszczędzi na opłatach za prąd. Każda szafa chłodnicza gastronomiczna wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na korozję, a także działanie substancji chemicznych. Powierzchnie te są łatwo zmywalne i odporne na zabrudzenia czy zarysowania. W naszej ofercie znajdują się przeszklone szafy chłodnicze oraz chłodziarki z regulacją nóżek, zawierające jedne lub dwoje drzwi.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem szaf chłodniczych dostępnych w naszej hurtowni gastronomicznej. Wybierając wysokiej klasy urządzenia chłodnicze, mają Państwo gwarancję niezawodności oraz solidności profesjonalnego sprzętu kuchennego.