Filtry

Cena

75,00 zł - 158 695,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Rozmiar GN

Moc (kW)

1 - 29

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Piece konwekcyjno-parowe

Aktywne filtry

Nowoczesne piece konwekcyjno-parowe

Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór pieców konwekcyjno parowych, pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki współpracy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, możemy zagwarantować, że każdy dostępny w naszym sklepie piec konwekcyjny parowy spełnia najwyższe standardy jakościowe. Urządzenia posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność z aktualnymi normami oraz gwarancję producenta.

W dostępnym asortymencie mamy piece konwekcyjno parowe, różniące się mocą, pojemnością oraz wyposażeniem dodatkowym. Dzięki temu z łatwością wybiorą Państwo model, który odpowiada specyficznym preferencjom i najlepiej sprawdzi się w konkretnych warunkach. Oferta obejmuje piece konwekcyjno parowe elektryczne oraz gazowe. Posiadamy także duży wybór piecy z bojlerem i urządzeń do utrzymywania potraw, a także podstawy pod piece konwekcyjne. Mogą Państwo również zakupić płyny do mycia pieców, środki usuwające kamień oraz tabletki myjące i pielęgnacyjne. Oferta jest na bieżąco aktualizowana, warto więc regularnie odwiedzać naszą stronę internetową.

Funkcjonalne piece parowe

Każdy dostępny w sklepie piec konwekcyjno parowy to urządzenie nowoczesne, przeznaczone do wszechstronnej pracy w branży gastronomicznej. Z naszych produktów korzystają restauracje oraz obiekty zajmujące się przygotowywaniem jedzenia na większą skalę. Do oferty wprowadzamy piece parowe posiadające wiele przydatnych funkcji, a przy tym wyjątkowo łatwe w obsłudze. W ten sposób pomagamy Państwu zoptymalizować pracę i zwiększyć wydajność.

Co ważne, piec konwekcyjny parowy zapewnia doskonałą powtarzalność obróbki, więc można za jego pomocą codziennie przygotowywać identyczne dania. Piece konwekcyjne wyposażone są m.in. w takie funkcje jak automatyczne mycie, czytelne panele sterujące i automatyczny start. Mogą działać według manualnych ustawień lub zgodnie z zaprogramowaną książką kucharską.

Chętnie pomożemy Państwu wybrać piec konwekcyjno parowy do lokalu. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie prawidłowej eksploatacji naszych produktów.