Filtry

Cena

265,00 zł - 7 970,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Moc (kW)

0 - 3

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Warniki do napojów

Aktywne filtry

Gastro Centrum to nowoczesna hurtownia gastronomiczna oferująca akcesoria chłodnicze i gastronomiczne, w tym warniki. Mamy różne modele sprzętu do gotowania, przechowywania oraz dystrybucji gorących napojów (wody, mleka, grzanego wina etc.). Naszymi klientami są m.in. właściciele hoteli, restauracji, barów lub firm cateringowych. Decydując się na zakup warników u nas, otrzymają Państwo funkcjonalne urządzenia, które z pewnością przysłużą się Waszemu biznesowi. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia szczegółowej oferty sklepu.

Profesjonalne warniki do napojów

Klienci zainteresowani zamówieniem warników mają olbrzymi wybór sprzętu. Dysponujemy modelami o różnej mocy oraz pojemności – od trzylitrowych samowarów, idealnych na domowe spotkania ze znajomymi, po okazałe warniki do grzanego wina albo wody, mogące pomieścić do 30 litrów. Dzięki temu odpowiednie wyposażenie znajdzie u nas zarówno szef kameralnej kawiarni, jak i sieci pubów.

Nasze produkty idealnie sprawdzają się w przemyśle gastronomicznym. Warnik do napojów to niezbędne wsparcie na przyjęciach, w bufetach, a także w stołówkach zakładowych. Zdaje egzamin wszędzie tam, gdzie trzeba zagotować dużą ilość wody oraz utrzymywać jej temperaturę przez wymagany czas. Dostępne w katalogu sprzęty wyróżnia szeroki zakres temperatury (od 30°C do 100°C), solidne wykonanie (stal nierdzewna), a przede wszystkim prostota obsługi.

Nowoczesny warnik do napojów

Dysponujemy warnikami o okazałych gabarytach, przydatnych przy gotowaniu wielu litrów wody możliwie szybko. Za sprawą termostatu utrzymują stałą temperaturę napojów. Możemy zaproponować klientom również warniki gastronomiczne przeznaczone nie tylko do gotowania. Kupią Państwo u nas np. warnik do napojów z zaparzaczem (kawy, herbaty, ziół itd.) czy samowary w zestawie z dzbankiem na przygotowany trunek. Wśród licznych dodatkowych funkcji, w które wyposażono oferowane modele, można wymienić zabezpieczenia przed włączaniem na sucho oraz niekapiący kran.

To zaledwie ułamek bogatej oferty, która stanowi jeden z największych atutów naszej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.