Filtry

Cena

50,00 zł - 350,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Patelnie z powłoką teflonową (nieprzywierającą)

Aktywne filtry

Codzienne smażenie potraw w lokalach gastronomicznych to wyzwanie, któremu musi podołać dobra patelnia – wyposażona w najmocniejszą powłokę zapobiegająca przywieraniu, lekka i solidnie wykonana. Tego rodzaju modele znajdują się w naszym sklepie, z możliwością wybrania odpowiednich głębokości, kształtów czy średnic. Dzięki dobrze dopasowanej patelni praca w restauracji staje się szybka, sprawna i wygodna.

Patelnia z powłoką nieprzywierającą – dlaczego warto ją wybrać?

W patelniach jednym z najważniejszych kryteriów decydujących o wyborze danego modelu jest rodzaj powłoki, na której smaży się potrawy. Powłoka nieprzywierająca powoduje, że nawet podczas smażenia bez tłuszczu lub jedynie z jego małą ilością, potrawa nie przylega do potrawy i można ją wówczas estetycznie zaserwować, a sama patelnia nie wymaga czasochłonnego szorowania.

Trójwarstwowy teflon jest jednym z najmocniejszych tworzyw, które można stosować w wysokich temperaturach, jakie generuje się przy smażeniu, i które nie wymaga stosowania tłuszczu. W naszych patelniach, pochodzących od renomowanych dostawców naczyń gastronomicznych, używamy najwyższej jakości teflonu, który oprócz tego cechuje bardzo duża wytrzymałość na zarysowania, nawet te spowodowane przez przewracanie potraw metalowymi narzędziami.

Lekka, wygodna, dobrze skonstruowana – patelnia niezbędna w każdej kuchni

Codziennością każdego kucharza jest podnoszenie patelni po wielokroć, a nawet podrzucanie potraw znajdujących się na jej powierzchni. Dlatego zalecamy do pracy w gastronomii używać oferowanych przez nas patelni. Cechuje je bardzo dobre wyważenie, dzięki czemu doskonale nadają się do długotrwałej pracy i podnoszenia jedną ręką. Długie rękojeści patelni solidnie połączone z częścią roboczą gwarantują porządny chwyt i nie nagrzewają się.

Wnętrze części roboczej patelni prezentowanych w naszym sklepie wykonane jest z aluminium. Gwarantuje ono lekkość i szybkie nagrzewanie, przez co czas obsługi gości restauracyjnych skraca się do niezbędnego minimum.

Smażenie bez tłuszczu – patelnia z powłoką nieprzywierającą

Patelnia z powłoką nieprzywierającą z wysokiej jakości teflonu umożliwia smażenie bez tłuszczu różnego rodzaju mięs, warzyw, owoców, a nawet prażenie orzechów. To technika zdrowego przygotowywania potraw, umożliwiająca ich obróbkę kulinarną bez niepotrzebnego przesycania produktów tłuszczem. Poleca się stosowanie beztłuszczowego smażenia w restauracjach, szczególnie tych chcących uchodzić za promujące zdrowe żywienie.

Różne średnice i głębokości patelni teflonowych

W naszym sklepie oferujemy wiele modeli patelni z powłoką teflonową do wyboru. Wszystkie charakteryzują się dużą wytrzymałością, lekkością i łatwością użytkowania na co dzień, nie tylko przez doświadczonych kucharzy. Tym, co je różni, bez wątpienia są rozmiary i głębokości. W każdej restauracji przydadzą się zarówno patelnie głębokie, do duszenia lub przygotowywania większej ilości potraw, jak i te do naleśników, czy o mniejszej średnicy, na pojedyncze porcje dań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszych patelni w najbardziej odpowiadających wielkościach!