Zobacz nasze AukcjeProjekty technologiczne kuchnii

Zamów bezpłatny katalog

lub pobierz w formie pdf

Frytkownice gastronomiczne

Aktywne filtry

Nowoczesne frytkownice do gastronomii

Odpowiednio upieczone frytki na głębokim tłuszczu, kurczak, a może ryba z chrupiącą panierką na talerzu to spełnienie marzeń wielu miłośników smażonych dań. Jednak aby te potrawy smakowały wyśmienicie, powinny zostać przygotowane w odpowiednich warunkach. Pomogą w tym nowoczesne frytownice gastronomiczne wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, posiadające innowacyjne systemy obróbki termicznej.

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno gazowe, jak i elektryczne frytkownice pochodzące od najlepszych producentów tego typu urządzeń. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii do produkcji frytkownic przygotowywanie posiłków odbywa się w sposób szybki, prosty i bezpieczny.

Każda dostępna u nas frytkownica gastronomiczna wykonana została ze stali szlachetnej i ma łatwo zmywalną powłokę, pozwalającą zachować ponadprzeciętną czystość i higienę podczas przyrządzania potraw. To, co wyróżnia oferowane przez nas frytkownice, to solidna konstrukcja umożliwiająca długotrwałe ich użytkowanie przez wiele lat.