Filtry

Cena

55,00 zł - 1 000,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Garnki Profesjonalne

Aktywne filtry

Garnki do użytku profesjonalnego, które znajdziesz w naszej ofercie, nie godzą się na żadne kompromisy – to wyroby, których jakość przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.

Jakie garnki profesjonalne znajdziesz w naszej ofercie?

Nasz sklep zaopatruje gastronomię we wszystko, co niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. W każdej restauracji musi znaleźć się zestaw garnków o odpowiednich parametrach: grubym dnie, niepowodującym przywierania, właściwej wysokości i kształcie, ale także średnicy. Garnki muszą spełniać bardzo wyśrubowane normy – nadawać się do gotowania na kuchence gazowej, ale również na indukcji, oraz do mycia w zmywarkach, bez uszkadzania ich powłoki. Dodatkowo muszą być wyposażone w specjalne pokrywki idealnie pasujące do ich rozmiarów. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo wyposażyć swoją kuchnię we wszystkie naczynia niezbędne do gotowania różnymi technikami.

Co sprawia, że nasze garnki są tak wyjątkowe?

Materiał, z którego wykonano nasze garnki to głównie stal nierdzewna, która doskonale nadaje się do długotrwałego kontaktu z żywnością i częstego użytkowania. Dbamy o to, by w naszej ofercie znalazły się także naczynia do zastosowań specjalnych – na przykład gotowania makaronu czy pierogów. Dzięki używaniu prostych, ale funkcjonalnych rozwiązań w swojej kuchni, mogą Państwo znacząco przyspieszyć proces przygotowywania najbardziej finezyjnych, ale i pracochłonnych potraw. Do tego właśnie dążymy!

Dlaczego warto wybrać nasze garnki specjalne?

Garnki profesjonalne, które mamy w asortymencie, to wyroby pochodzące od renomowanych producentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby gotowanie w restauracjach było bezpieczne, wygodne i gwarantowało doskonały efekt. To materiały przetestowane na wielu płaszczyznach, przeznaczone do kontaktu z żywnością i dające możliwość wygodnego gotowania wielu porcji naraz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, aby zaopatrzyć nowo powstający lokal lub wymienić garnki w swojej kuchni w możliwie jak najlepszym stylu – i w atrakcyjnej cenie!