Filtry

Cena

0,00 zł - 19 825,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Moc (kW)

0 - 2

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Dezynfekcja

Aktywne filtry

Dezynfekcja

W sklepie GastroCentrum.pl znajdą Państwo profesjonalne urządzenia higieniczne oraz preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni. Oferujemy produkty od sprawdzonych producentów, takich jak Bartscher, Sani-Cloth, Clinex oraz innych firm. Dostępne środki skutecznie usuwają bakterie, wirusy i grzyby, zapewniając czystą oraz bezpieczną powierzchnię lub skórę dłoni, w zależności od preparatu. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm i instytucji, dla których ważna jest skuteczna dezynfekcja przestrzeni. Produkty są przeznaczone do stosowania w domu, a także sklepach, centrach handlowo-usługowych, placówkach bankowych, restauracjach, hotelach, obiektach użyteczności publicznej oraz dowolnych innych budynkach firmowych. Nasz asortyment obejmuje praktyczne słupki higieniczne o różnej wysokości oraz dozowniki o rozmaitej pojemności, w których można zamocować opakowania z płynem do dezynfekcji. Proponujemy osłony higieniczne o różnych wymiarach, służące jako zabezpieczenie kasjerów lub innych pracowników m.in. sklepów, aptek, przychodni oraz innych placówek, w których pracownicy mają częsty kontakt z klientami. W ofercie mamy też dyspensery do rękawiczek jednorazowych, a także profesjonalne generatory ozonu przeznaczone do skutecznego dezynfekowania pomieszczeń i oczyszczania ich z wirusów, grzybów, bakterii, roztoczy i alergenów.

Płyny do dezynfekcji

Oferujemy wysokiej jakości płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni. Nasz asortyment obejmuje preparaty w wielu pojemnościach. Środki te skutecznie usuwają rozmaite drobnoustroje. Płyn do dezynfekcji rąk efektywnie czyści, a przy tym nie wysusza dłoni. Nadaje im przyjemny zapach, odpowiednio je pielęgnuje i zapobiega uczuciu lepkości skóry. Płyn do dezynfekcji powierzchni zapewnia z kolei dokładne oczyszczenie blatów, stołów, urządzeń, a także sprzętów medycznych czy wyposażenia szpitalnego. Wysokiej jakości preparaty nadają się do stosowania na różnych rodzajach powierzchni, m.in. metalu, szkle, silikonie albo skórze naturalnej bądź sztucznej. Płyn do dezynfekcji rąk lub powierzchni stanowi podstawowy produkt służący utrzymaniu czystości w takich miejscach jak ośrodki zdrowia, salony kosmetyczne, gabinety stomatologiczne, a także sklepy, placówki bankowe, apteki, restauracje, hotele oraz inne obiekty i instytucje. Jakość i bezpieczeństwo produktów potwierdzają stosowne badania i certyfikaty.

Maseczki ochronne

Proponujemy ponadto maseczki ochronne wykonane z wysokogatunkowej bawełny. To produkty wielokrotnego użytku, które można wykorzystywać po uprzednim wypraniu w temperaturze 60 stopni. Maseczka ochronna stanowi barierę dla zanieczyszczonego powietrza. Noszona przez osoby chore bądź przeziębione zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków podczas kaszlu, kichania i mówienia. W ofercie mamy też maseczki chirurgiczne 3-warstwowe. To produkty jednorazowego użytku, które sprawdzają się w zastosowaniach prywatnych oraz specjalistycznych, np. w placówkach służby zdrowia. Profesjonalna maseczka ochronna nie zawiera włókna szklanego. Jest hipoalergiczna, cechująca się wysokim poziomem filtracji powietrza. Chroni przed bakteriami, wirusami oraz innymi zanieczyszczeniami. Wszystkie maski są wygodne w noszeniu, nie uciskają i nie powodują podrażnień naskórka. Zapewniają swobodną wentylację, przy doskonałej ochronie.