Zobacz nasze AukcjeProjekty technologiczne kuchnii

Zamów bezpłatny katalog

lub pobierz w formie pdf

Szafy mroźnicze

Aktywne filtry

Bezpieczeństwo mikrobiologiczne, świeżość oraz wydłużenie okresu przydatności do spożycia artykułów spożywczych to w zakładach produkujących żywność czynniki, które muszą zostać spełnione. Za ich utrzymanie odpowiedzialne są profesjonalne urządzenia mroźnicze gwarantujące utrzymanie niskich temperatur. Ich bogaty wybór mamy w sprzedaży – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Gastronomiczne szafy mroźnicze

Szafy mroźnicze są niezbędnym elementem wyposażenia w różnego typu lokalach gastronomicznych oraz sklepach mających w swojej ofercie żywność wymagającą przechowywania w bardzo niskiej temperaturze. Dzięki tym profesjonalnym urządzeniom placówki gastronomiczne mogą magazynować produkty spożywcze w bezpieczny, a przy tym zgodny z obowiązującymi przepisami sposób. Zaawansowana technologia oraz przemyślana konstrukcja szaf znacznie ułatwia organizację pracy, ale też utrzymanie porządku w zakładach gastronomicznych, lokalach i sklepach.

Szafy mroźnicze o różnej pojemności

Wśród prezentowanych w naszym sklepie szaf mroźniczych znajdują się urządzenia o zróżnicowanej pojemności oraz gabarytach, przez co łatwo można znaleźć model odpowiadający potrzebom konkretnego lokalu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stosunkowo małe mroźnie o pojemności ok. 130 litrów, ale też takie, których pojemność dochodzi nawet do 1400 litrów. Wszystkie gastronomiczne szafy mroźnicze przeznaczone są do intensywnego użytkowania, dlatego wykonano je z najwyższej jakości materiałów takich jak wysokogatunkowa stal nierdzewna i galwanizowana.

Szafy mroźnicze przeszklone – eleganckie i praktyczne

Szafa mroźnicza przeszklona to urządzenie, które umożliwia nie tylko przechowywanie produktów spożywczych w niskich temperaturach, ale również ich odpowiednią ekspozycję. Dzięki przeszklonym drzwiom towary są widoczne z zewnątrz, co zmniejsza częstotliwość niepotrzebnego otwierania szafy oraz ułatwia zaprezentowanie asortymentu. Przeszklone urządzenia bardzo estetyczne i doskonale prezentują się w sklepach oraz lokalach gastronomicznych.