Filtry

Cena

3 995,00 zł - 239 905,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Moc (kW)

1 - 25

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Patelnie elektryczne

Aktywne filtry

Profesjonalne patelnie elektryczne

Poszukując solidnego sprzętu, który stanowi podstawę wyposażenia lokalu gastronomicznego, warto zainwestować w nowoczesną patelnię elektryczną. Jest to doskonałe rozwiązanie, które ułatwia pracę w kuchni i sprawia, że przyrządzenie dań staje się znacznie prostsze. Patelnie gastronomiczne elektryczne nie wymagają dodatkowego źródła ciepła, co pozwala swobodnie organizować przestrzeń kuchenną. W razie potrzeby można w prosty sposób dostosować sprzęt do specyfiki pomieszczenia.

Patelnia elektryczna gastronomiczna – dlaczego warto?

Bez odpowiedniego sprzętu wyróżniającego się wydajnością, prowadzenie działalności usługowej związanej z branżą gastronomiczną może okazać się trudnym zadaniem. Elektryczne patelnie to produkty, które odpowiadają potrzebom zarówno niewielkich lokali, jak i większych restauracji. Niezawodne działanie, nawet przy wzmożonym ruchu, zapewnia płynność pracy, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów.

Patelnie elektryczne gastronomiczne są niezbędnymi elementami w kuchni. Dzięki temu, że obecnie istnieje wiele modeli dostosowanych do charakteru prowadzonego biznesu, można w łatwy sposób wybierać spośród różnorodnych modeli. W naszym sklepie klienci znajdą zarówno zaawansowane elektryczne patelnie, które z powodzeniem sprawdzą się w przypadku dań wymagających skomplikowanej obróbki termicznej, jak i modele dostosowane do pracy z prostymi produktami. W asortymencie dostępne są w większości wolnostojące patelnie gastronomiczne, jednak nie brakuje również pozycji gotowych do ustawienia na blacie. Drugi wariant będzie niezastąpiony w niewielkim lokalu czy food trucku, gdzie ograniczone są możliwości przestrzenne. Patelnie nastawne zapewniają lepszą wydajność niż tradycyjne modele, co pomaga zachować ciągłość w realizacji zamówień.

Jeden produkt, wiele korzyści

W Gastro Centrum zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów są bardzo zróżnicowane, dlatego oferujemy wiele wariantów patelni elektrycznych gastronomicznych. Produkty różnią się m.in. rozmiarami czy funkcjami, dzięki czemu z łatwością można znaleźć sprzęt odpowiadający profilowi restauracji. Wiele patelni gastronomicznych elektrycznych dostępnych jest z ręcznym przechyłem misy, co ułatwia wymianę oleju na nowy. Modele wyróżniają się także szerokim zakresem regulacji temperatury – termostat umożliwia osiągnięcie nawet 300°C.

Patelnia gastronomiczna elektryczna powinna być wykonana ze stali nierdzewnej, która zapewnia wygodne czyszczenie oraz odporna jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki wysokiej jakości wykonania, patelnia elektryczna gastronomiczna może służyć wiele lat. Urządzenia, które dostępne są w naszym sklepie to produkty sprawdzonych i renomowanych marek. Dbamy o to, by nasz asortyment spełniał wymagania stawiane przez klientów.

Oferujemy również patelnie gazowe, które równie często wykorzystywane są w kuchniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą patelni gastronomicznych elektrycznych, których nie może zabraknąć w każdym lokalu.