Filtry

Cena

4 240,00 zł - 27 905,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Moc (kW)

3 - 8

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Zmywarki uniwersalne

Aktywne filtry

Zmywarki uniwersalne do naczyń – najlepsze rozwiązanie dla gastronomii

Funkcjonalna zmywarka okazuje się niezwykle przydatnym urządzeniem, ułatwiającym codzienną pracę w gastronomii. Jest wydajna, dzięki czemu obniża koszty związane z porządkami oraz w pełni zautomatyzowana, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Nasza hurtownia Gastro Centrum oferuje różnorodne modele tych praktycznych maszyn – zmywarki uniwersalne mniejsze lub większe, tradycyjne oraz kapturowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Przygotowaliśmy zmywarki dostosowane do standardów Państwa działalności. Wśród naszej kolekcji odnajdą Państwo między innymi urządzenia wyposażone w funkcję wyparzania, nabłyszczania czy zmiękczania. Każdy model wyróżniają też inne parametry techniczne, takie jak wymiary lub moc grzałki, oraz programy, a wśród nich: możliwość płukania zimną wodą, tryb energooszczędny, ale też termostat. Dostarczamy przemysłowe zmywarki uniwersalne z opcją automatycznego czyszczenia komory po całym dniu pracy czy też z dozownikiem płynu sterowanym czasowo.

Funkcjonalność i precyzja wykonania – przemysłowe zmywarki uniwersalne

Proponowany przez nas sprzęt odznacza się wysoką jakością zastosowanych tworzyw oraz solidnym wykonaniem. Zmywarkami steruje się za pomocą łatwych w obsłudze programów. To wszystko sprawia, że ich użytkowanie jest bezpieczne, a przy tym intuicyjne. Ze względu na swoją zwiększoną wydajność, zmywarki uniwersalne do gastronomii mają też bardzo kompaktową oraz ergonomiczną formę. Nie zajmują dzięki temu dużo miejsca, a ich wydajność wynosi nawet 60 koszy/h. W naszej kolekcji odkryją Państwo urządzenia wyposażone w komory o różnorodnej pojemności lub zawartości. Mamy zmywarki uniwersalne do naczyń wysokich, modele ze specjalnymi koszami na sztućce czy talerze. Każda z nich gwarantuje wiele lat efektywnej pomocy przy zmywaniu nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Zachęcamy do składania zamówień lub kontaktu w celu zasięgnięcia informacji na temat naszych uniwersalnych zmywarek gastronomicznych.