Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Budynek Gastro Centrum Poznańska 70A Piła

Gastro Centrum to profesjonalna hurtownia gastronomiczna, oferująca kompleksowe wyposażenie dowolnego rodzaju obiektów w sprzęty, akcesoria oraz urządzenia gastronomiczne i chłodnicze, takie jak m.in. kuchnie, piece konwekcyjno-parowe, szafy chłodnicze, taborety elektryczne i gazowe, maszynki do mielenia mięsa czy warniki. W asortymencie posiadamy również najwyższej jakości termosy, zaparzacze, patelnie i innego rodzaju akcesoria kuchenne, sklepowe oraz sprzęt gastronomiczny.

Zapewniamy dostawę wysokiej klasy urządzeń do zmywania, wśród można których znaleźć przede wszystkim zmywarki gastronomiczne, kosze do zmywarek, młynki koloidalne, baterie gastronomiczne, zmiękczacze wody, separatory tłuszczu i pozostały sprzęt do gastronomii tego rodzaju.

Oferujemy ponadto pełne wyposażenie baru w profesjonalny sprzęt gastronomiczny. W asortymencie posiadamy ekspresy do kawy, blendery i miksery, multifunkcyjne roboty barmańskie, wyciskarki, kruszarki do lodu, sokowirówki, popielniczki, przybory barmańskie i dodatki spożywcze. Proponujemy również kompleksowe wyposażenie sprzętowe do pizzerii i lokali typu fast food, w tym m.in. piece do pizzy, opiekacze do kebabów, wałkownice do ciasta, dzielarki i zaokrąglarki ciasta, prasy do ciast, noże do kebabów, miksery spiralne i innego typu sprzęt gastronomiczny.

Zapewniamy bogate wyposażenie kuchni przemysłowych. W ofercie posiadamy różnego rodzaju sprzęty do obróbki termicznej i mechanicznej, naczynia i przybory kuchenne, urządzenia niezbędne w cateringu czy w bufecie, akcesoria cukiernicze oraz innego typu artykuły gastronomiczne.

Proponujemy również szeroki wybór mebli gastronomicznych, wśród których znaleźć można m.in. stoły robocze i ze zlewem (basenem), szafy, półki i szafki wiszące, regały, okapy, wózki transportowe, ciągi wydawcze i inne produkty.

Utrzymanie czystości

W ofercie naszej placówki można znaleźć też bogaty asortyment profesjonalnej chemii i sprzętu do utrzymania higieny pieców, zmywarek, szaf oraz innych elementów, które wchodzą w skład kuchni. Proponujemy środki czystości do podłóg i nawierzchni ponad podłogą, kuchni, sanitariatów, zmywalni, a także pojemniki na odpady oraz produkty do higieny dłoni. Nasze rozwiązania pozwalają na zoptymalizowanie kosztów związanych z utrzymaniem czystości. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wyjątkowa dbałość o higienę, czystość urządzeń i jakość sprzedawanych produktów jest najważniejsza.

Zastawa stołowa

Poza sprzętem gastronomicznym, na stanie posiadamy też elegancką i wytrzymałą zastawę stołową wykonaną z różnych materiałów. Proponujemy zastawę porcelanową, ze szkła hartowanego, melaminy, kamionki, poliwęglanu i innych tworzyw. Oferujemy naczynia emaliowane, miedziane, ze stali i nowoczesnych tworzyw odpornych na zbicie. Dostępny jest u nas także szeroki wybór sztućców renomowanych marek (m.in. Stalgast, Hendi, HEPP, Comas, Fine Dine, Hisar, Amefa i in.) oraz wyrobów ze szkła: szklanek, kieliszków, kufli, kubków, filiżanek, misek, karafek, dzbanków i wielu innych.  

Wyposażenie sklepów

Asortyment naszej hurtowni gastronomicznej uzupełnia kompleksowe wyposażenie sklepów. Proponujemy m.in. lady i regały chłodnicze, witryny cukiernicze, krajalnice, urządzenia do bitej śmietany, zamrażarki i lodówki, wózki bankietowe, kostkarki i łuskarki, konserwatory i gondole oraz wiele innych sprzętów.

Gastronomia Piła - kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksowość usług. Zapewniamy pełne wyposażenie kuchni gastronomicznej w restauracji, kawiarni, barze, klubie, hotelu, a także szkole, przedszkolu, instytucji żywienia zbiorowego i dowolnym innym punkcie gastronomicznym. Ponadto świadczymy profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa (skutecznie i fachowo pomagamy w wyborze produktów najlepiej odpowiadających konkretnym oczekiwaniom i wymaganiom Klienta oraz konkretnej placówki), serwisu urządzeń oraz montażu.

Siedziba naszej hurtowni gastronomicznej mieści się przy ulicy Poznańskiej w Pile, jednak od lat z sukcesem obsługujemy klientów z całej Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom osób z różnych zakątków naszego kraju, zainteresowanych najwyższą jakością i szeroką ofertą produktów. Od kilku lat prowadzimy internetowy sklep gastronomiczny.

Polecany sklep gastronomiczny

Jako doświadczony e-sklep oferujemy wyłącznie wysokiej klasy, nowe i nieużywane profesjonalne urządzenia gastronomiczne od renomowanych, solidnych producentów. Posiadamy w asortymencie produkty takich marek, jak m.in. Asber, Ma-Ga, Bartscher,  Hendi, Dora Metal, Kromet, Rm Gastro, Edenox, RedFox, Stalgast, Santos i wielu innych. Dostępne u nas wyposażenie cechuje się wysoką jakością. Jest wykonane z solidnych i trwałych materiałów i komponentów, zapewniających wyjątkową użyteczność urządzeń na długi czas.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką i bezpieczną dostawę produktów pod wskazany adres. Wszystkie dostępne u nas produkty i akcesoria są objęte gwarancją. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego sklepu w sieci, ponieważ często organizujemy promocje, podczas których można zakupić wybrane wyposażenie gastronomii dużo taniej.