Filtry

Cena

120,00 zł - 7 130,00 zł

Producent

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Rozmiar GN

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Wózki transportowe

Aktywne filtry

Wózki transportowe 

Każdy obiekt gastronomiczny powinien posiadać odpowiedni sprzęt, który pomaga w codziennej obsłudze gości. Niezbędnym elementem wyposażenia lokalu jest wózek kelnerski, służący do przewożenia zastawy stołowej. Znacznie ułatwia pracę na sali restauracyjnej, a także w wielu innych miejscach. Szkoły, przedszkola czy szpitale to placówki, w których zdecydowanie warto zainwestować w dobry wózek kelnerki.

Profesjonalne wózki gastronomiczne

Nasz sklep oferuje wiele produktów dostosowanych do potrzeb zarówno małego, jak i dużego lokalu. Wózki kelnerskie to nie tylko standardowe 2-półkowe modele, ale również wysokie wózki transportowe nierdzewne do pojemników gastronomicznych. W Gastro Centrum stale poszerzamy bazę produktów o nowe propozycje. Asortyment obejmuje różnego typu wózki kelnerskie – oferujemy modele wyposażone w półki, szafki czy drzwi przesuwne.

Wózki transportowe składane to w pełni uniwersalne sprzęty, bez których trudno poradzić sobie z obsługą gości. O optymalizację pracy zadbają również wózki kuchenne wyposażone w koła skrętne, które pozwalają na płynne prowadzenie i bezproblemowe manewrowanie. Dzięki temu, że wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej są bardzo lekkie, można swobodnie i płynnie transportować zastawę nawet z dużym obciążeniem. Dla personelu odpowiadającego za obsługę gości to doskonałe rozwiązanie, które podnosi komfort pracy.

Wózki transportowe dostępne w naszym sklepie to modele od renomowanych marek, które stawiają na doskonałą jakość wykonania. Wózki gastronomiczne są lekkie, wytrzymałe i odporne na przeciążenia. Solidna konstrukcja sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykłe proste – wózki kelnerskie zapewniają stabilność, co wpływa na bezpieczeństwo w trakcie pracy.

Najlepsza jakość – wózki kuchenne dla gastronomii

Wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej dostępne w naszym sklepie są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysoka temperatura czy wilgoć. Sprzęt nie wymaga specjalnej konserwacji – wózek restauracyjny czy stolik kelnerski wystarczy regularnie czyścić, by móc użytkować produkty przez wiele lat. Wśród naszych produktów klienci znajdą również takie formy wózków restauracyjnych jak dystrybutory grzewcze do talerzy, a także wózki transportowe nierdzewne z ruchomą platformą na kosze do zmywarek. Nasz asortyment odpowiada na potrzeby zróżnicowanej branży gastronomicznej – wózki transportowe składane, wyposażone w dodatkowe prowadnice czy drzwi to jedynie część bogatej oferty, którą przygotowaliśmy nie tylko dla restauratorów. Zachęcamy do kontaktu również instytucje, które korzystają z podobnych rozwiązań. Szpitale czy hotele mogą zostać profesjonalnie wyposażone w wytrzymały i trwały sprzęt w Gastro Centrum.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji. Produkty dostępne na stronie internetowej spełniają wymagania stawiane przez branżę gastronomiczną. Stolik kelnerski czy wózek transportowy to uniwersalne przyrządy, które z pewnością sprawdzą się w wielu przypadkach.