Filtry

Cena

5,00 zł - 17 890,00 zł

Producent

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Środki do utrzymania czystości - Podłogi

Aktywne filtry

Higiena w lokalach gastronomicznych

Kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego nie sprowadza się jedynie do dobrej jakości sprzętu, akcesoriów czy też urządzeń niezbędnych do jego funkcjonowania. Nieodzownym elementem wyposażenia są również środki do utrzymania czystości, gwarantujące właściwą higienę w lokalu. Warto wybierać sprawdzone preparaty renomowanych producentów, o potwierdzonej skuteczności działania. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów oferowanych przez naszą hurtownię, która od szeregu lat dostarcza wyposażenie zarówno do małych lokali, jak i dużych obiektów gastronomicznych.

Produkty czyszczące dla gastronomii

Gastro Centrum jest profesjonalną hurtownią, proponującą swoim klientom kompleksowe wyposażenie wszelkich obiektów gastronomicznych. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór różnorodnych sprzętów, a także urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Można się u nas zaopatrzyć w zasadzie we wszystko, co niezbędne do wyposażenia obiektu, począwszy od drobnych akcesoriów (m.in. noży, obieraków), poprzez średniej wielkości sprzęty (np. maszynki do mielenia, prasy do ciast, blendery), aż po specjalistyczne maszyny (takie jak piece konwekcyjno-parowe czy szafy chłodnicze). Funkcjonowanie dowolnego lokalu gastronomicznego wymaga także utrzymywania w nim właściwego poziomu higieny. Również w tym zakresie można zrobić zaopatrzenie w Gastro Centrum.

Chemia czyszcząca i akcesoria

Oferujemy szeroki asortyment profesjonalnych środków do utrzymywania czystości, m.in. specjalistyczne płyny, koncentraty, mleczka oraz pianki, dedykowane czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni. Polecamy również sprzęt i urządzenia, przeznaczone do zapewniania czystości szaf, zmywarek, pieców, a także wszelkich innych elementów wyposażenia lokali gastronomicznych. Proponujemy środki chemiczne do czyszczenia nie tylko podłóg, lecz także nawierzchni znajdujących się ponad podłogą, całej kuchni, wszystkich sanitariów oraz zmywalni. Mówiąc o produktach do utrzymania czystości nie można pominąć pojemników na odpady oraz wózków wiaderkowych, które też znajdują się w asortymencie Gastro Centrum.

Profesjonalne środki do utrzymania czystości

W naszej ofercie znajdują się jedynie sprawdzone produkty, których stosowanie daje gwarancję uzyskania pożądanego efektu. Doskonale nadają się one do utrzymywania czystości we wszelkich obiektach, w których niezbędna jest dbałość o wysoki poziom higieny oraz czystość stosowanych urządzeń. Robiąc zaopatrzenie w Gastro Centrum, można efektywnie zoptymalizować koszty związane z utrzymaniem czystości w lokalach gastronomicznych. Proponujemy środki czyszczące w opakowaniach o zróżnicowanych pojemnościach, dzięki czemu można wybrać dopasowane do indywidualnych potrzeb. Małe opakowania sprawdzą się do lokali o niewielkiej powierzchni, natomiast te kilkulitrowe to dobre rozwiązanie do dużych obiektów. Polecamy także zestawy produktów w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów oferowanych w Gastro Centrum. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.