Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Kupując produkty w naszym sklepie masz do wyboru jedną z poniższych form płatności:

  1. Przedpłata 100% – płatność za towar następuje w momencie potwierdzenia zakupu przez nasze biuro obsługi klienta i otrzymaniu drogą elektroniczną faktury pro-forma ( na opłacenie faktury otrzymujesz 7 dni roboczych od daty wystawienia faktury; po upływie tego terminu twoje zamówienie zostaje anulowane, a rezerwacja na wybrany produkt traci ważność; Za dzień opłacenia faktury uważa się termin zaksięgowania środków na koncie bankowym wskazanym w fakturze pro-forma).
  2. Płatność za pobraniem – płatność za towar następuje w momencie dostarczenia zamówionego towaru pod wskazany adres w zamówieniu. ( Nie wszystkie produkty mogą być wysłane „ za pobraniem” ze względu na limity kwot narzucone przez dostawców)
  3. Płatność przy odbiorze – płatność następuje w momencie odbioru zamówionego towaru z naszego stacjonarnego salonu sprzedaży , mieszczącego się w Pile przy Al. Poznańskiej 70A. (Możliwe formy płatności to gotówka lub płatność kartą)
  4. Płatność odroczona – przelew 7-14 dni, płatność dedykowana placówką budżetowym takim jak: szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale, sanatoria, jednostki wojskowe, itp. (szczegółowy wykaz placówek objętych tym sposobem płatności otrzymacie Państwo po kontakcie z naszym biurem obsługi klienta)
  5. Płatność online - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.