Filtry

Cena

1 250,00 zł - 6 940,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Moc (kW)

0 - 1

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Krajalnice do wędlin

Aktywne filtry

Gastro Centrum to nowoczesna hurtownia gastronomiczna działająca na polskim rynku od wielu lat. Do szerokiej oferty firmy należą m.in. akcesoria do wędlin, niezbędne w każdym punkcie gastronomicznym. Jeżeli planują Państwo kupić sprzęt taki jak krajalnica do wędlin, gorąco zachęcamy do przejrzenia asortymentu, a następnie do zakupów.

Niezawodna krajalnica do wędlin

Krajalnice do wędlin to element wyposażenia gastronomicznego, bez którego trudno sobie wyobrazić sprawną obsługę klientów. Przyspieszają (automatyzują) krojenie, a jednocześnie zapewniają estetyczny wygląd podawanych produktów. Przy użyciu krajalnicy można błyskawicznie porcjować wędliny, uzyskując identyczne plastry. Wykorzystanie urządzenia umożliwia oszczędne, perfekcyjne plastrowanie. Zwiększa efektywność pracowników działów mięsnych w supermarketach czy ekspedientów sklepów spożywczych.

Każda dostępna w katalogu krajalnica do wędlin doskonale sprawdza się w restauracjach, gdzie liczy się szybkość serwowania gościom potraw. Oprócz tego to nieodzowny sprzęt w firmach cateringowych oraz na przyjęciach, gdzie personel musi obsługiwać dużą liczbę osób w tym samym czasie.

Funkcjonalne krajalnice do wędlin

Ponieważ krajalnice cieszą się dużym zainteresowaniem osób korzystających z usług hurtowni, przyłożyliśmy starań, aby w ofercie znalazły się różne modele. Dzięki temu każdy kupujący znajdzie urządzenie, które spełnia jego oczekiwania w stu procentach. Między innymi mamy krajalnice do szybkiego plasterkowania wyposażone w kilka trybów. Mogą Państwo zamówić u nas wariant z regulacją grubości plasterków (np. od 0 do 12 mm). To wielozadaniowa krajalnica do wędlin, często wybierana przez klientów. Mając ją pod ręką, nawet niedoświadczony człowiek bez trudu poradzi sobie z porcjowaniem surowej polędwicy, salami, długo dojrzewających szynek czy bekonu. Z łatwością pokroi wołowinę na zrazy albo steki, a także będzie w stanie sprawnie przygotować tradycyjną włoską przystawkę – carpaccio.

Dysponujemy wersjami krajalnic z nożami o różnej średnicy. Nasze sprzęty mają ergonomiczne uchwyty oraz mnóstwo innych funkcji przydatnych w codziennym użytkowaniu. Możemy zaproponować klientom modele z wbudowanymi ostrzałkami, bezpieczną osłoną na nóż oraz z mechanizmem blokującym. Sprzedajemy krajalnice półautomatyczne z panelem sterowania, który pozwala na wybór jednej z kilku prędkości przesuwu stołu oraz długości skoku stołu. Mamy rozwiązania z zabezpieczonym metalową pokrywą silnikiem, który jest chłodzony powietrzem. Nasze przyrządy są łatwe w demontażu, a co za tym idzie – bezproblemowe w czyszczeniu. To zaledwie ułamek wyposażenia, które wchodzi do asortymentu hurtowni.

Krajalnica niezbędna w każdym domu

Do oferty Gastro Centrum należą zaawansowane krajalnice do wędlin, polecane właścicielom stoisk garmażeryjnych oraz sklepów mięsnych i spożywczych. Zdają egzamin przy masowej sprzedaży wędlin, optymalizując obsługę klienta. Przygotowaliśmy też szereg atrakcyjnych propozycji dla konsumentów poszukujących sprzętu do domowego użytku. Zainteresowani znajdą u nas mnóstwo modeli, które mogą służyć jako wsparcie przy codziennym przyrządzaniu posiłków. Ułatwiają porcjowanie m.in. schabu, polędwicy czy szynki, zmieniając wyroby w równe, cieniutkie plasterki idealne na kanapki.

Dla wielu osób krajalnica do wędlin to znaczące ułatwienie w kuchni nie tylko dlatego, że pomaga w plastrowaniu. Doceniają ją szczególnie rodziny preferujące większe zakupy spożywcze. W ich przypadku ekonomicznym rozwiązaniem jest zamawianie mięs czy wędlin w kawałkach, aby jak najdłużej zachowały świeżość. Posiadanie własnej krajalnicy pozwala na rezygnację z samodzielnego krojenia produktów i skracania tym samym okresu ich przydatności do spożycia.

Jeżeli chcą Państwo kupić sprzęt, taki jak nowoczesna krajalnica do wędlin, w asortymencie z pewnością znajdzie się niejeden odpowiedni model. Należą do niego również warianty do plasterkowania sera, warzyw czy owoców. Ponadto sprzedajemy krajalnice stołowe oraz wolnostojące do pieczywa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą proponowanych krajalnic. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.