Filtry

Cena

0,00 zł - 79 600,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Rozmiar GN

Moc (kW)

0 - 73

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Kuchnie gastronomiczne

Aktywne filtry

Kuchnie profesjonalne na miarę XXI wieku

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy sprzęt kuchenny. Oferujemy kuchenki gastronomiczne oraz kuchenki przemysłowe, a także piekarniki przemysłowe, wykonane ze stali nierdzewnej, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia, pęknięcia oraz korozję. W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo w wysokiej jakości urządzenia, będące niezbędnym  wyposażeniem każdej profesjonalnej restauracji lub dużej kuchni gastronomicznej. Wszystkie przyrządy posiadają wszelkie atesty oraz spełniają określone normy niezbędne do ich bezpiecznego użytkowania.

Bogaty wybór modeli urządzeń grzewczych

W naszym asortymencie znajdują się kuchenki gazowe  wyposażone w piekarnik zasilany gazem lub energią elektryczną (cztero- oraz sześciopalnikowe), kuchenki bez piekarnika (dwu-,  trzy-, cztero- i sześciopalnikowe), a także specjalistyczne  urządzenie gazowe do kuchni wschodniej. Proponujemy również kuchenki elektryczne bez piekarnika  (dwu-, cztero-  i sześciopalnikowe) oraz kuchenki posiadające  piekarnik elektryczny (cztero- i sześciopalnikowe).

U nas zakupią Państwo ponadto kuchnie nastawne elektryczne i gazowe  (jedno-, dwu-, cztero- i sześciopalnikowe) oraz elektryczne płyty ceramiczne z obudową wykonaną z trwałej stali chromowo-niklowej.

Dysponujemy także kuchniami przemysłowymi w rożnych modelach, o niezwykle mocnej i stabilnej konstrukcji, z powłokami ułatwiającymi zmywanie oraz oczyszczanie. Urządzenia spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny przygotowywanych posiłków.

W naszym sklepie posiadamy również piekarniki przemysłowe w różnych typach oraz rozmiarach. Dzięki zaawansowanej technologii korzystanie z nich jest proste i w pełni bezpieczne.  Piekarniki wyposażone  są w funkcje grzania dolnego oraz górnego, z możliwością sterowania.

Niezawodna funkcjonalność w profesjonalnej kuchni gastronomicznej 

Nasze urządzenia gazowe oraz elektryczne cechuje bezawaryjność, trwałość i łatwość obsługi.  Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych procesów technologicznych przy produkcji kuchenek gastronomicznych, zyskują Państwo gwarancję ich długoletniej funkcjonalności. Elementy konstrukcji  są szczególnie wytrzymałe na ciężar, wysoką temperaturę oraz działanie czynników zewnętrznych, w tym również biologiczno-chemicznych.  Zaawansowany system instalacji gazowej oraz elektrycznej został stworzony z myślą o jak najmniejszym poborze energii, dzięki czemu korzystanie z kuchenek jest tanie oraz oszczędne. Płyty grzewcze oraz palniki zostały wykonane z twardego żeliwa odpornego na gorąco, a także starannie uszczelnione, co sprawia, że korzystanie z urządzeń jest bezpieczne. Stopki w większości kuchenek gastronomicznych mają możliwość regulacji wysokości. Uchwyty i pokrętła wykonano z mocnych tworzyw odpornych na zerwanie oraz odłamanie.

Decydując się na zakup urządzeń grzewczych w naszym sklepie, otrzymują Państwo wyposażenie najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi sprzedawcy doradzą przy zakupie odpowiedniego wyposażenia kuchni, jego instalacji, serwisu oraz konserwacji.