Filtry

Cena

380,00 zł - 5 000,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Zasilanie

Moc (kW)

6 - 18

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Taborety gazowe

Aktywne filtry

Profesjonalne taborety gastronomiczne gazowe

Taboret gazowy to urządzenie służące do gotowania i smażenia potraw w dużych pojemnikach na niskim przenośnym palniku. Gazowy taboret grzewczy to niezwykle praktyczny, a przy tym funkcjonalny sprzęt kuchenny znajdujący uniwersalne zastosowanie w wielu lokalach gastronomicznych oraz placówkach żywienia zbiorowego. Gazowy taboret grzewczy z łatwością można wykorzystać podczas plenerowych imprez firmowych, zawodów sportowych, pokazów umiejętności kół gospodyń wiejskich czy rozmaitych pikników i festynów. Taborety gazowe o mniejszych gabarytach objętościowych można również użytkować w prywatnych gospodarstwach domowych. Okażą się one niezawodne podczas przygotowywania większych ilości posiłków na rozmaite uroczystości rodzinne oraz święta.

Solidne i niezawodne taborety gazowe gastronomiczne

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz szeroki asortyment taboretów gazowych w różnych wielkościach, wykonanych z najwyższej klasy stali nierdzewnej, m.in. chromowo-niklowej, posiadającej właściwości antykorozyjne. Ponadto powierzchnie ram czy stelaży są łatwo zmywalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne powstałe wskutek długotrwałej eksploracji sprzętu. Urządzenia te mają żeliwne ruszty oraz palniki wyposażone w system zabezpieczający przed zapchaniem dyszy w razie dostania się do wewnątrz wody lub tłuszczu.

Nasze  taborety gazowe gastronomiczne mają dużą powierzchnię roboczą, co zwiększa komfort pracy oraz przygotowywania posiłków w głębokich garnkach, na szerokich patelniach lub wokach. W naszej ofercie znajdują się taborety grzewcze z palnikiem gazowym pojedyncze lub podwójne. Wspomniane taborety gastronomiczne gazowe są wytrzymałe, solidne, ale też trwałe. Dzięki nowoczesnym technologiom termoregulacji możliwe jest sprawne i szybkie korzystanie z urządzeń w dowolnym czasie. Korzystając z bogatego asortymentu naszej hurtowni gastronomicznej, mają Państwo pewność, że zakupiony sprzęt grzewczy będzie spełniał najwyższe standardy i normy jakości oraz bezawaryjności.