Filtry

Cena

265,00 zł - 830,00 zł

Producent

Średnica (mm)

od 
do 

Szerokość (mm)

od 
do 

Głębokość (mm)

od 
do 

Wysokość (mm)

od 
do 

Pokaż/ukryj więcej opcji

Temperatura min. (°C)

od 
do 

Temperatura max. (°C)

od 
do 

Moc (kW)

0 - 3

Napięcie (V)

Materiał wykonania

Klimatyzatory

Pobierz ofertę w PDF

Warniki i zaparzacze

Aktywne filtry

Warniki elektryczne – sposób na elegancki serwis gorących napojów

Podgrzewacz wody jest prostym w obsłudze urządzeniem, które zdecydowanie ułatwia serwowanie gorących napojów. Co istotne, nie wymaga angażowania w tę czynność personelu, ale umożliwia samodzielne i komfortowe przygotowanie kawy czy herbaty przez gości danego obiektu. Dzięki eleganckiej formie warniki gastronomiczne można ustawić nawet w bardzo reprezentacyjnym miejscu – na przykład na sali bankietowej lub w hotelowej restauracji. Sprawdzą się podczas wesel, konferencji biznesowych oraz imprez firmowych. W zależności od wybranego modelu pozwolą przyrządzić kawę rozpuszczalną lub parzoną, herbatę czy też grzane wino.

Nasza oferta obejmuje różnorodne typy tych praktycznych urządzeń – samowary, podgrzewacze wody do hotelu, zaparzacze, a także ekspresy. W naszym asortymencie mamy także niezbędne akcesoria, takie jak filtry, szklane dzbanki na napoje oraz tacki ociekowe. Wszystkie wyróżniają się uniwersalną formą, stylistycznie dopasowaną zarówno do estetyki wystawnych przyjęć, jak i swobodnych eventów. Przygotowaliśmy warniki i zaparzacze o różnorodnej pojemności, okrągłe, prostokątne, z imbrykami lub bez.

Stawiamy na funkcjonalność i wygodę – elektryczne warniki do wody

Proponowane przez nas urządzenia są niezwykle łatwe w obsłudze zarówno przez personel, jak i osoby przyrządzające swój napój. W przypadku większości z nich wystarczy nacisnąć ergonomiczny przycisk, aby uruchomić strumień gorącej wody. Ciekawą propozycję stanowi zaparzacz do kawy w formie komfortowego ekspresu przelewowego, dzięki któremu wysiłek wkładany w przygotowanie napoju zostaje jeszcze bardziej zminimalizowany. Wygodne rączki ułatwią z kolei przenoszenie warnika elektrycznego z miejsca na miejsce i tym samym usprawnią pracę. W ofercie zgromadziliśmy również modele z automatycznym poborem wody z instalacji, co pozwoli jeszcze lepiej zoptymalizować obsługę. Pozostałe modele można w prosty sposób napełnić.

Warnik gastronomiczny ma funkcję sygnalizowania gotowości wody do spożycia, a wiele z nich ma także opcję programowania jej temperatury. Dzięki czemu można ustawić na przykład idealny stopień ogrzania do przyrządzenia zielonej czy białej herbaty. W asortymencie znajdują się między innymi samowary, czyli zaparzacze do herbaty zapewniające wyjątkowo estetyczną i bardzo tradycyjną formę podania herbaty.

W parze z funkcjonalnością idzie wysoka jakość wykonania prezentowanych na kartach naszego sklepu produktów. Każdy warnik do wody powstaje z materiałów odpornych na korozję oraz drobne uszkodzenia mechaniczne, takich jak stal nierdzewna. Wszystkie tworzywa sprawdzane są także pod kątem bezpieczeństwa dla ludzi, aby przekazać Państwu jak najlepszy sprzęt gastronomiczny. Do oferty wprowadzamy wyłącznie solidne, szczelne warniki do wody czy wina. Nasze zaparzacze do kawy lub herbaty gwarantują wydobycie doskonałej esencji i tym samym pomagają w dostarczaniu Państwa klientom wyjątkowych doświadczeń smakowych.

Zachęcamy do wyboru jakości sygnowanej marką Gastro Centrum i zakupu urządzeń gastronomicznych w bardzo korzystnej ofercie.